Navitel | Video Recorder | RS990 | GPS (satellite) | 480 x 854 | Maps included
- TootjadNavitel
- Mudel: RS990
- Saadavus: 3
-
196€
Navitel | Video Recorder | RS990 | GPS (satellite) | 480 x 854 | Maps included
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 480 x 854 |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 192.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kaasas kaardid | Yes |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 918 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | Video Recorder |
| Producer product name | RS990 |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD up to 512 GB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






